top of page
Judge Writing

תחומי עיסוק

ייצוג וייעוץ בתיקי פשע רבי היקף ובחומרה גבוהה במיוחד, לרבות בתיקי אלימות קשים, תיקי סמים, נשק, עבירות מין ורצח. 

לאחר שנים רבות של ייצוג והופעה בפני הרכבי פשע חמור, משרדנו צבר ניסיון רב ומוערך מאוד בעיני שופטים אלו. היכרות זו מסייעת ללקוחותינו בקידום עניינם המשפטי. 

Anchor 1

פשיעה חמורה

Anchor 2

ייצוג וייעוץ בתיקי סמים על כל גווניהם. החל מתיקים קלים של החזקת סמים לצריכה עצמית וסיומם בביטול כתבי אישום, דרך תיקים של סוחרים קטנים בסמים קלים ועד ארגוני פשיעה בתחום הסמים. 

המשרד מנוסה בטיפול במגוון אפיקים בתחום, לרבות בסוגיות של פסילת ראיות מפלילות וכן הליכי שיקום שמביאים לסיום התיק ללא מאסר.

עבירות סמים

Anchor 3

בשנים האחרונות הוחמרה ההתייחסות לעבירות מין, ולפיכך עלה הסיכון לפגיעה בחירותו ושמו של הנאשם/החשוד.

לקוחותינו זוכים לייצוג מקצועי החל מהשלב הקריטי של החקירה, דרך ביצוע חקירות נגדיות יעילות ונכונות של מתלוננות בבית המשפט, ולבסוף צמצום הפגיעה הקשה של צווי הפיקוח המאפשרים לקציני פיקוח עריכת חיפושים בבית הנאשם ומונעים ממנו כניסה למקומות ציבוריים מסוימים ועוד.
 

התמודדות עם גורמי התקשורת השונים, שכן תיקים אלה מקבלים סיקור גבוה, במטרה להבטיח פגיעה מינימלית בשמו הטוב של הלקוח.

עבירות מין

Anchor 4

לעיתים ניתן להפסיק הליכים משפטיים בגין היעדר כשירות נפשית ושכלית (פיגור) של הלקוח לעמוד לדין. בהמשך ההליך יש לפעול לשחרור הלקוח מצו האשפוז באמצעות ועדה פסיכיאטרית. 

 

משרדנו צבר ניסיון וידע יחודיים בתחום הפסיכיאטרי ומטפל בתיקים אלו משלב המעצר, דרך הפסקת ההליכים בבית המשפט, ועד לשחרור מצו האשפוז הכפוי על ידי הוועדה הפסיכיאטרית המחוזית.

פסיכיאטריה ומשפט

Anchor 5

הגשת בקשה לפרקליטות ולתביעות המשטרתיות שלא להגיש כתב אישום, להגיש כתב אישום פחות חמור, לבטל לגמרי כתבי אישום שהוגש או להעבירו למסלול של "הסדר מותנה".

משמעות ביטול ההליך המשפטי – כאילו מעולם לא הוגש כתב האישום, כשמהלקוח נחסכות הוצאות כספיות מרובות.

ביטול ומניעת כתב אישום

Anchor 6

לעו"ד גיא עין-צבי יתרון יחסי מובהק בתחום זה, מפני ששימש כיועץ המשפטי של יחידת מצ"ח וכקצין ההדרכה שלה במהלך שירותו הצבאי. את שירות המילואים ביצע כסנגור צבאי בתיקים חמורים. 

משרדנו מייצג אנשי צבא (חובה, קבע ומילואים) המועמדים לדין פלילי במערכת השיפוט הצבאית החל משלב החקירה ועד תום הבירור המשפטי.

עבירות צבאיות

Anchor 7

ייעוץ משפטי מוצלח ומקצועי בטרם החקירה הראשונה עשוי למנוע את ההליך כולו. לכל הפחות הוא יצמצם מחומרתו בצורה משמעותית. הכנה לחקירה של חשודים שנחקרים לראשונה מפחיתה משמעותית את החרדה מפני הלא נודע. 

משרדנו מלווה את החשוד לאורך כל תקופת החקירה ובכך מקפיד על זכויותיו ועל קו הגנה סדור, בפרט במקרים בהם החשוד מוחזק במעצר, שאז אנו מבקרים אותו בתדירות גבוהה בבית המעצר, כדי למנוע את שבירת רוחו

ייצוג הלקוח בהליכי המעצר ושחרורו בערבויות או לחלופות מעצר.

שילוב הלקוח באפיק טיפולי כבר בשלב המוקדם של ההליך.

הליכי מעצר וחקירה

Anchor 8

פעמים רבות להליכי גירושין מתלוות תלונות על אלימות פיזית, מילולית או מינית בין בני זוג. משרדנו צבר ניסיון רב בתחום ולמד לזהות ולשכנע מהם המקרים בהם מדובר בתלונות שווא. 

כמו כן, אנו מפנים, במקרים המתאימים, להליכי טיפול שמביאים בסופו של דבר לשיקום היחסים המשפחתיים ומונעים ענישה ממשית. 

אלימות במשפחה

petah tikva, tel aviv, kefar sava

צרו קשר

 כתובת                                        טלפון                נייד                   פקס                    דואר אלקטרוני 

אחוזה 45 רעננה

תודה על הודעתך

bottom of page